Diagnostyka samochodowa i naprawa aut: Radom | O firmie
Promocje
Facebook
Google+
Wizyty
Dzisiaj: 5
Wszystkich: 40103

O firmie

     DEKAR jest firmą prowadzoną przez braci Dariusza i Grzegorza Kowalczyk. Działalność rozpoczęliśmy w październiku 1997 roku otwierając zakładu mechaniki pojazdowej. Dzięki naszej determinacji i wytrwałości, a przede wszystkim uczciwości i sumienności w wykonywaniu usług zaufało nam już bardzo wielu klientów.

 

W 2001 roku rozpoczęliśmy rozbudowę zakładu, co zaowocowało otworzeniem pod koniec 2003 roku stacji kontroli pojazdów. Pozwoliło nam to znacznie poszerzyć zakres usług świadczonych przez naszą firmę.

 

W 2009 roku rozpoczęliśmy budowę nowego obiektu, który w pierwotnej wersji miał powiększyć zakład mechaniki pojazdowej o dalsze dwa stanowiska i zaplecze socjalno - biurowe. Jednak chcąc zapewnić bardziej komfortowe warunki pracy i dogodniejszy dojazd naszym klientom, zweryfikowaliśmy nasze plany przenosząc w listopadzie 2011 roku stacje kontroli pojazdów do nowo wybudowanego obiektu.

 

Ze względu na zapotrzebowanie rynku w maju 2012 roku uruchomiliśmy profesjonalną pracownię naprawy wtryskiwaczy diesla.

 

Obecnie zatrudniamy sześciu pracowników, w tym dwóch diagnostów i czterech mechaników, a także szkolimy czterech uczniów.

 

Od początku dzałalności naszym priorytetem jest rzetelność i uczciwość, która zaowocowała rosnącą liczbą zadowolonych klientów. Dzięki temu udało nam się zdobyć wysoką pozycję na lokalnym rynku.